
Arne Slot acht de kans dat Riechedly Bazoer deze winter naar Feyenoord komt niet groot. Daarom richten de Rotterdammers zich nu op een alternatief voor hem in de persoon van Jorrit Hendrix.
Deze winter toonde Feyenoord al interesse in Joey Veerman en Bazoer om het middenveld te versterken, maar het kwam nog niet tot een transfer. Met Cole Bassett haalde het wel al een aanvallende middenvelder, maar daar zou het graag nog een defensieve middenvelder bij halen. “Ik denk dat Bazoer wel van de baan is ja”, zei Slot na afloop.
“Ik verwacht het eerlijk gezegd niet meer, maar zeg nooit nooit. Voor de positie van verdedigende middenvelder hebben we maar één optie met Fredrik Aursnes.” Daarom is Feyenoord op zoek naar een extra middenvelder en daarbij zou het volgens het goed ingevoerde FeyenoordTransfermarkt zijn uitgekomen bij oud-PSV’er Jorrit Hendrix.
Dat nieuws is nu ook bevestigd vanuit Rusland. Russische bronnen vertellen aan FeyenoordTransfermarkt dat de clubs wel degelijk met elkaar in contact staan, maar dat de deal er nog lang niet is. Komende week verwachten de clubs nader tot elkaar te komen. Hendrix speelt momenteel bij Spartak Moskou, maar mocht dit seizoen pas twee keer in de basis beginnen.
<