
PSV zou gisteren met Ruud van Nistelrooy hebben gesproken voor de vacature die komende zomer vrijkomt. Hier maken zowel het ED als Voetbal International melding van.
De huidig trainer van Jong PSV moet een belangrijke rol gaan spelen in de toekomstplannen van PSV en zelf gaf Van Nistelrooij al meerdere keren aan in de toekomst hoofdtrainer van PSV te willen worden. In december vorig jaar gaf hij in een interview met Voetbal International echter nog wel aan dat hij nog niet het gevoel had dat hij al klaar was voor het eerste elftal.
Eerder is er volgens het Eindhovens Dagblad al informeel gesproken met Ronald Koeman, terwijl er met Phillip Cocu nog geen contact is geweest. Bovendien zou de directie van PSV zeer gecharmeerd zijn van Peter Bosz, die momenteel trainer is van Olympique Lyonnais.
<