
Marc Overmars is per direct opgestapt als technisch directeur van Ajax. Hij zou zich namelijk schuldig hebben gemaakt aan grensoverschrijdend gedrag. Het zou gaan om berichten die hij zou hebben gestuurd naar vrouwelijke werknemers van de club.
Overmars was tien jaar in dienst bij de Amsterdammers. Samen in overleg met Edwin van der Sar heeft hij besloten om zijn functie neer te leggen. Vorig jaar verlengde hij zijn contract nog tot 2026.
Op het digitale huis van de Amsterdammers zegt hij zich kapot te schamen voor zijn gedrag. ‘Zeker voor iemand in mijn positie is dit gedrag niet goed te praten, dat zie ik inmiddels ook in’, vervolgt Overmars. ‘Maar te laat. Ik zie geen andere optie dan te stoppen bij Ajax. Dit heeft ook grote impact op mijn privésituatie. Daarom verzoek ik iedereen mij en mijn gezin met rust te laten.’
Directeur voetbalzaken Marc Overmars vertrekt per direct bij Ajax. Dit heeft hij na gesprekken in de afgelopen dagen met de Raad van Commissarissen (RvC) en algemeen directeur Edwin van der Sar besloten en aan hen meegedeeld.
— AFC Ajax (@AFCAjax) February 6, 2022
<