
PSV ging gisteren in eigen huis met 1-2 onderuit tegen AZ. Na afloop zei Mario Gotze teleurgesteld te zijn maar weigerde in te gaan op een vraag over zijn toekomst.
De Eindhovenaren kwam op een voorsprong in eigen huis, maar gaven deze voorsprong uit handen. Door een blunder van Yvon Mvogo gingen de punten uiteindelijk mee naar Alkmaar. Het zorgt voor teleurstelling bij Götze. “We hebben twee thuiswedstrijden verloren die we hadden moeten winnen. Het waren natuurlijk twee goede teams, maar we hebben uiteindelijk nul punten. Dat zijn de feiten.
De aanvallende middenvelder heeft verschillende verklaringen voor het spel van de ploeg. “Het is na een interlandonderbreking altijd lastig, maar we speelden thuis en hadden het in alles beter moeten doen. We hebben te weinig kansen gecreëerd en hadden efficiënter moeten zijn. Het is altijd lastig om te winnen als je in eigen huis twee doelpunten tegen krijgt.”
De Duitser kreeg deze week van trainer Schmidt te horen dat de oefenmeester na dit seizoen vertrekt uit Eindhoven. Dat nam meteen vragen mee over een nieuwe transfer voor Götze. “Ik denk dat we ons op dit moment druk kunnen maken om andere dingen”, zei de aanvallende middenvelder gevat.
<