
Lisandro Martinez zit goed op zijn plek bij Ajax. Hij heeft dan ook nog geen plannen om de club te gaan verlaten. Clubs als FC Barcelona zien zijn komst wel zitten.
“Ik denk helemaal niet aan een volgende stap”, reageert Martínez in gesprek met het Algemeen Dagblad. Naar eigen zeggen voelt hij zich nog altijd zeer comfortabel in Amsterdam. “Ik wil vooral van het moment genieten. We spelen geweldig en het is heerlijk om hier bij Ajax te zijn.”
Martínez viel vorig seizoen buiten het elftal van Ajax, maar hij bleef knokken. “Opgeven is nooit in mij opgekomen. In de eerste maand had ik het er wel moeilijk mee. Ik kwam hier omdat ik Ajax als één van de beste teams van de wereld zag en hier per se wilde slagen. Ik wilde me laten zien. En als je niet speelt, gaat dat ook ten koste van je vertrouwen.”
De Argentijn geniet van het niveau dat Ajax dit seizoen regelmatig aantikt. “Als we geconcentreerd zijn, kunnen we prachtig voetbal spelen en mooie dingen bereiken. En als het team op zo’n niveau presteert, kan iedereen uitblinken. Ik wil iedereen laten zien, samen met Timber en Álvarez, dat we veilig zijn achterin. En ik wil op mijn plek de beste worden. Keihard werken is dan de enige manier.”
<