
Gisteren ging gisteren met 2-1 ten onder tegen Go Ahead Eagles en het spel van de Amsterdammers was pover te noemen. Volgens ESPN-analist Marciano Vink haalde één speler van Ajax wel zijn niveau. Namelijk de Argentijnse tank Lisandro Martinez.
Hij begint zijn analyse: “Martínez haalt altijd zijn niveau. Of hij nu bij het Argentijnse elftal speelt, bij Ajax tegen Go Ahead Eagles of in de Champions League. Hij haalt altijd zijn niveau en ik ben heel erg fan van zijn benadering. Iedere wedstrijd is voor hem een strijd op leven en dood, hij geeft alles. Dat zie je iedere keer terug en daar zouden andere spelers misschien een voorbeeld aan moeten nemen.”
Volgens Vink verspeelde Ajax de wedstrijd in de eerste helft: “In de fase na de goal van Berghuis speelde Ajax wel met een bepaalde urgentie, je zag dat ze het nodige commentaar gekregen hadden in de kleedkamer. Toen dacht ik: wie weet wordt het nog wel 2-2. Maar Go Ahead Eagles dacht daar anders over, ondanks dat er nog wel een aantal kansen zijn geweest. Het had 2-2 kunnen zijn, maar Ajax heeft het gewoon in de eerste helft laten liggen en dat is zonde.”
<