
Het ziet er niet naar uit dat Luis Suarez ooit nog eens het shirt van Ajax zal aan trekken. De Uruguayaan heeft namelijk een voorkeur om te gaan spelen voor Inter Miami uit de MLS. Dit weet het medium DiarioUF te melden.
Voetbaljournalist Matteo Moretto onthulde dinsdag dat verschillende clubs Suárez hebben gepolst voor volgend seizoen, waaronder Ajax. Naar verwachting komt het echter niet tot een hereniging. De geroutineerde aanvaller zou reeds in onderhandeling zijn getreden met de MLS-club van eigenaar David Beckham.
Suárez volgt het project van Beckham al sinds zijn FC Barcelona-tijd. Naar verluidt heeft hij de voorwaarden om in Miami te spelen al geaccepteerd, maar een definitieve beslissing moet nog genomen worden. Toch heeft het er op dit moment alle schijn van dat de aanvaller van Atlético Madrid naar de Verenigde Staten verhuist.
De 35-jarige Suárez schoot Atlético vorig seizoen nog naar de Spaanse titel en nam daarmee wraak op FC Barcelona. Dit seizoen loopt het echter niet lekker voor de Uruguayaan, die na 34 officiële duels ‘slechts’ op elf goals en drie assists staat. De Madrilenen zakten daardoor zelfs uit de topvier van LaLiga.
<