
Real Madrid wil deze zomer groots uitpakken met het vertrek van zes grootverdieners. Op deze manier moet ruimte worden gemaakt voor nieuwe aankopen. Sowieso trekken Gareth Bale, Marcelo en Isco de deur bij Real Madrid komende zomer achter zich dicht. Het trio beschikt over een aflopend contract bij de grootmacht en mag daardoor gratis op zoek naar een nieuwe werkgever. Real Madrid staat allesbehalve onwelwillend tegenover een vertrek van die drie grootverdieners: gezamenlijk verdienen zij circa zestig miljoen euro per jaar.
Niet alleen de transfervrije bankzitters worden naar de uitgang gedirigeerd in Madrid, zo blijkt uit een analyse van AS. Real is namelijk eveneens van plan om Eden Hazard in de zomer van de hand te doen. De Belgische aanvaller is vanwege blessureleed totaal mislukt in Santiago Bernabeu. De club heeft er geen vertrouwen meer in dat Hazard nog kan slagen.
Bovendien zullen Luka Jovic en Mariano DÃaz komende zomer verkocht worden. Daarmee hoopt Real Madrid voldoende ruimte te creëren om in ieder geval de transfervrije Kylian Mbappé een lucratief voorstel te kunnen doen. De club wordt tevens in verband gebracht met spelers als Paul Pogba en Erling Haaland.
<