
Er zou officieel een aangifte zijn gedaan tegen Jong Ajax-speler Donny Warmerdam. Hier maakt Dennis Schouten melding van in het programma ‘Roddelpraat’. De dame zou verkracht zijn door de Ajacied tijdens een feestje. Ze was toen achttien, nu negentien jaar oud. Op vrijdag 1 april diende ze officieel aangifte in bij de politie, weet Schouten te vertellen. Er zou al bewijs zijn geleverd door de dame en er worden nu ook getuigen gehoord.
“Zij vond hem wel een leuke jongen en ze hebben gezoend”, vertelde Schouten in februari over het vermeende incident. “Op een gegeven moment trok hij haar, dit is allemaal hoe zij mij het vertelde, naar boven en wilde hij meer dan zoenen. Zij heeft toen duidelijk gezegd: ‘Ik wil zoenen, maar daar houdt het ook echt bij op.'”
Daar zou hij zich niets van hebben aangetrokken, vervolgde Schouten. “Toch trok hij toen haar broek kapot, daar heb ik foto’s van gezien, en heeft de daad met haar verricht. Zij wilde dat niet. Na ongeveer drie minuten is zij de situatie ontglipt en huilend van het feestje vertrokken.”
<