
Ajax is bereid om Lisandro Martinez naar Barcelona te laten gaan alleen moet daar wel een flinke transfersom tegenover staan. Hier maakt het Spaanse medium SPORT melding van.
Directeur Mateu Alemany zou zelfs voornemens zijn om binnen afzienbare tijd naar Amsterdam te vliegen om de onderhandelingen met Ajax te openen. MartÃnez staat er goed op in Camp Nou, zo heeft de Spaanse sportkrant vernomen.
Na drie seizoenen ziet MartÃnez een stap omhoog ook wel zitten. Er is wel een obstakel ontstaan: zijn tot 2025 doorlopende contract in combinatie met de dreigende leegloop bij Ajax. Om die reden wil de clubleiding alleen meewerken als er een stevig bod op tafel komt.
Gezien de financiële positie van FC Barcelona is het maar de vraag of die aanbieding daadwerkelijk op tafel komt in Amsterdam. MartÃnez zou een stevige startprijs om zijn nek hebben hangen en zijn komst is niet de topprioriteit voor volgend seizoen, maar alsnog zou de clubleiding werk willen maken van zijn komst.
<