
Feyenoord zal haar stadion opengooien op 25 mei om de Conference League-finale tegen AS Roma te bekijken. Er zullen vier grote schermen worden getoond in De Kuip.
Vanwege het beperkte aantal kaarten dat beschikbaar is voor Feyenoord, kunnen veel supporters niet bij de finale aanwezig zijn. Speciaal voor hen komt de club nu met een evenement op de wedstrijddag: ‘The Final@De Kuip’. Er is plek voor bijna vijftigduizend fans en kaartjes kosten vijftien euro. De finale wordt op vier grote schermen getoond, maar ook diverse artiesten en dj’s komen optreden, laat Feyenoord weten.
Slechts een paar duizend Feyenoord-aanhangers kunnen de Arena Kombëtare in de Albanese hoofdstad in. Feyenoord kreeg net als AS Roma drieduizend gratis kaarten van de UEFA. Daarnaast kon de club nog zo’n duizend kaarten kopen voor sponsoren, partners en familie van de spelers en trainers.
??? ????? @ ?? ????
?️ Finale #UECL live op grote schermen
? Optredens artiesten & DJ's
? Kaartverkoop start 12/5 om 13:00 uur— Feyenoord Rotterdam (@Feyenoord) May 12, 2022
<