
Feyenoord is weer in training voor het nieuwe seizoen. De verwachtingen zullen hoog zijn na het succesvolle afgelopen seizoen. Maar of dit realistisch is zal nog moeten uitwijzen. Volgens de clubwatchers valt er momenteel nog geen pijl op te trekken.
Feyenoord wist vorig seizoen de achterstand op Ajax en PSV fors te verkleinen, waar het in de Conference League de finale bereikte. Sindsdien zijn er wel verschillende spelers vertrokken. De vraag is dan ook waar trainer Arne Slot zich op moet focussen in het nieuwe seizoen.
Dennis van Eersel stelt in de Podcast Feyenoord van RTV Rijnmond: “Natuurlijk wil iedereen een Feyenoord zien dat om de prijzen mee kan doen. Maar om nu al te gaan beschouwen of dat realistisch is, daar is het veel te vroeg voor. Zullen we eerst afwachten hoe de selectie er echt uit en dan de balans opmaken?”
Sinclair Bischop verwacht dat het niet blijft bij het vertrek van Tyrell Malacia, Reiss Nelson, Bryan Linssen, Cyriel Dessers en mogelijk Guus Til. Mogelijk vertrekken meer spelers. “Kökcü, Sinisterra en Senesi. Er is veel interesse in deze spelers en de signalen zijn dat zij een stap kunnen gaan maken. Al wordt er ook gekeken over er contracten kunnen worden opengebroken.”
<