
Valentijn Driessen een journalist van De Telegraaf heeft uitgehaald naar een aantal spelers van Ajax. Midweeks werden de Amsterdammers op een ongekende manier weggeveegd door Napoli.
“Tadic en Blind stonden met hun komst medio 2018 aan het begin van een bloeiperiode, maar hun tijd is geweest. In de Eredivisie gaat het allemaal nog wel, maar op het podium van de Champions League zijn ze te roestig”, aldus Driessen.
Ook trainer Alfred Schreuder, die tijdens de wedstrijd al veel kritiek kreeg van de aanwezige supporters, moet het ontgelden. Driessen noemt de oefenmeester onervaren en spreekt onbegrip uit over het gebrek aan wisselen bij een 1-3 achterstand met rust: “De trainer liet zijn team tot de 72e minuut zwemmen in het niets alvorens hij met Davy Klaassen en Brian Brobbey op de proppen kwam”. Assistent Kaltenbach wordt verweten geen “Ajax-DNA” te hebben.
Driessen verwacht dat er koppen gaan rollen binnen de organisatie als er niet snel iets verbetert. Onder andere Hamstra en Huntelaar komen hier mogelijk voor in aanmerking omdat hun keuzes “tot dusver dramatisch uitpakken in topwedstrijden”.
<