
Peter Bosz is nog maar net ontslagen bij het Franse Lyon maar een nieuwe baan lonkt alweer voor de oefenmeester. Hij is namelijk kandidaat om aan de slag te gaan bij VFB Stuttgart. Hier maakt het medium BILD melding van.
Stuttgart heeft nog geen definitieve shortlist samengesteld, maar er zouden volgens BILD al wel verschillende kandidaten zijn besproken. Het zou gaan om Domenico Tedesco, Adi Hütter, Sebastian Hoeness, Gerardo Seoane én Bosz. De vier ‘concurrenten’ van de Nederlander waren zelf relatief kort geleden nog actief bij een Bundesliga-club.
Bosz is natuurlijk ook geen onbekende in de Bundesliga. Eerder stond hij aan het roer bij Borussia Dortmund en Bayer Leverkusen, maar in beide gevallen werd hij ontslagen vanwege tegenvallende resultaten. Bij Lyon is hem nu dus hetzelfde overkomen.
<