
Feyenoord-icoon Cor van der Gijp is overleden. Hij is 91 jaar oud geworden. Feyenoord schrijft er op de clubsite het volgende over…..
“Van der Gijp vormde samen met Coen Moulijn en Henk Schouten jarenlang een zeer gevreesde voorhoede van Feyenoord. Het trio speelde samen vanaf halverwege de jaren ‘50 tot 1963, een periode waarin de spits maar liefst 177 keer het net wist te vinden. Daarmee is Van der Gijp Feyenoords topscorer aller tijden en had hij onder meer een groot aandeel in de landstitels van 1961 en 1962.”
Verder scoorde Van der Gijp zes goals in dertien Oranje-interlands. “Feyenoord staat zondag rondom de stadsderby tegen Excelsior stil bij het overlijden van Cor van der Gijp. Voorafgaand aan de wedstrijd wordt een minuut stilte gehouden, terwijl het team van trainer Arne Slot ook met rouwbanden zal spelen. Feyenoord wenst familie en nabestaanden veel sterkte toe met dit grote verlies”, klinkt het verder nog op de clubwebsite.
<