
Lisandro Martinez speelt pas een seizoen voor Manchester United maar kan er nu al een nieuwe contract ondertekenen. Hier maakt het Engelse medium ‘The Daily Star’ melding van.
Afgelopen zomer stapte hij over van Ajax. Na zijn eerste wedstrijden ontstond er scepsis over diens meerwaarde, maar de kritiek verstomde snel door de goede prestaties van de centrale verdediger. De Premier League-club heeft ondanks zijn huidige blessure en de aanstaande overname reeds besloten om zijn contract op te waarderen.
Manchester United is voornemens om het salaris van MartÃnez fors te verhogen. Op dit moment is de Zuid-Amerikaan nog goed voor zo’n 50.000 pond per week, maar dat zou na de verlenging 150.000 pond per week worden. Daarmee wil de clubleiding het vertrouwen uitspreken in de verdediger.
Volgens Manchester United is de 25-jarige MartÃnez de toekomstige aanvoerder. Binnen een seizoen is hij uitgegroeid tot één van de natuurlijke leiders binnen de kleedkamer. De potentiële verlenging van diens contract past in dat plaatje.
<