
Erik ten Hag moet het nieuwe voetbalseizoen beginnen zonder Andre Onana. De doelman is namelijk voorlopig nog niet binnen bij Manchester United. Hier maakt het medium Sport Italia melding van.
Hij heeft besloten om afscheid te nemen van David de Gea en op zoek te gaan naar een keeper voor de toekomst. Hoofdtrainer Erik ten Hag werkte in het verleden bij Ajax jarenlang samen met Onana en raadde daarom het bestuur van Manchester United aan om de Kameroener aan te trekken.
Eenvoudig gaat dat echter allerminst worden. Internazionale haalde Onana een jaar geleden nog transfervrij op, waarna de doelman binnen enkele maanden al een basisplaats kreeg. Het succes onder de lat legde Internazionale vervolgens geen windeieren, want met Onana in de basis haalde de club de finale van de Champions League.
Het lijkt er echter op dat de Italianen intussen serieus rekening houden met het vertrek van Onana. Achter de schermen spreekt het naar verluidt al met Anatoliy Turbin van Shakhtar Donetsk. Internazionale is echter niet van plan om de Afrikaan voor een appel en een ei uit Milaan te laten vertrekken.
Manchester United heeft te horen gekregen dat het minimaal 60 miljoen euro wil hebben. Pas bij 50 miljoen euro is Internazionale voornemens om met de Engelsen om de tafel te zitten. Het besloot het eerste bod van Manchester United, dat tussen de 45 en 50 miljoen euro lag, dan ook af te slaan.
<