
Jay Gorter en Anass Salah-Eddine gaan aankomend seizoen vol voor hun kans bij Ajax. Beide heren komen terug van een huurperiode bij respectievelijk Aberdeen en FC Twente.
Gorter kreeg in het begin van vorig seizoen nog de kans in de Johan Cruijff Schaal, maar ging de fout in en werd vervolgens aan Aberdeen verhuurd. De doelman speelde vier wedstrijden in Schotland en hoopt onder Steijn weer aan spelen toe te komen. Maarten Stekelenburg stopte recent met voetballen. “Dat is een goed en interessant avontuur geweest. Het is goed om terug te zijn. Er is een nieuwe trainer dus alles kan gebeuren. Ik ben nog steeds jong voor mijn positie en wil keihard werken. Ik heb natuurlijk ook bijgetekend en ziet hier nog lang. Ik ga mijn best doen en alles geven. Dan zien we het wel”, meent Gorter.
Salah-Eddine deed het aardig bij Twente en hoopt Steijn te overtuigen. “Ik heb laten zien dat ik in de Eredivisie kan uitblinken en dat ik van toegevoegde waarde kan zijn. Dan kan ik hier ook. Waar de trainer me nodig heeft, ben ik er. Linksback of op het middenveld, maar ergens anders kan ook”, meent Salah-Edinne tegenover de clubkanalen.
<