
Feyenoord heeft ook een tweede bod van RB Leipzig op sterkhouder Lutsharel Geertruida naast zicht neergelegd. Toch is de verwachting dat de Rotterdammers hem niet zullen kunnen behouden. Hier maakt het medium 1908 melding van.
Mocht het tot een akkoord komen dan moet er gedacht worden aan een zelfde transfersom als Orkun Kokcu. Een clubakkoord tussen Feyenoord en RB Leipzig volgt mogelijk al dit weekend of eerder. De Rotterdammers gaan in dat geval opzoek naar een nieuwe rechter centrumverdediger én een nieuwe rechtsback.
Geertruida speelde reeds 151 officiële duels in het shirt van de Rotterdammers. Daarin was hij goed voor 15 goals en 6 assists. De multifunctionele verdediger verlengde afgelopen maart zijn Feyenoord-contract tot medio 2025 en wordt door Transfermarktingeschat op een huidige marktwaarde van 25.000.000 euro.
<