
Joseph Oosting de nieuwe trainer van FC Twente is in zijn nopjes met de komst van Naci Unuvar. De Tukkers huren hem voor een seizoen van Ajax.
Ünüvar heeft prima kwaliteiten. Hij kan het in Nederland weer laten zien bij een mooie club. Hij is één-op-één hartstikke goed. Als je op de helft van de tegenstander kunt spelen dan is hij een speler die het verschil kan maken. Hij is een speler die iemand voorbij kan lopen.”
Toch hoopt Oosting nog op meer versterkingen. “Er zijn natuurlijk key-players vertrokken. FC Twente heeft het afgelopen seizoen geweldig gedaan en dat is daar het gevolg van. Ik vertrouw erop dat we daar goede spelers voor terugkrijgen, voor een deel is dat al gebeurd. En daar vertrouw ik Jan (Streuer, red.) en Arnold (Bruggink, red.) volledig in.”
<