
Een dramatische eerste training voor Noa Lang bij zijn nieuwe club PSV. Na slechts enkele minuten moest hij met ondersteuning van het af worden geholpen.
De maandagtraining op De Herdgang – de eerste van Lang – was nog geen tien minuten oud, toen miljoenenaankoop geblesseerd naar de grond ging. Op beeld van het Eindhovens Dagblad is te zien dat hij met ondersteuning van het veld ging. Lang zou te veel pijn hebben gehad om nog te kunnen lopen.
Het is op dit moment niet duidelijk wat Lang, die voor zijn aftocht al een tijdje op de grond lag, precies mankeert. De 24-jarige aanvaller werd afgelopen zaterdag gepresenteerd door PSV, dat maximaal vijftien miljoen euro betaalt aan Club Brugge. Na bonussen is Lang de duurste aankoop in de clubgeschiedenis.
<Slecht nieuws voor PSV en Noa Lang. Hij moet na een paar minuten meteen al met ondersteuning van het veld en kan niet meer lopen. pic.twitter.com/T0TBbIjivc
— Rik Elfrink (@RikElfrink) July 10, 2023