
Calvin Bassey is niet van plan om Ajax deze zomer te verlaten. Er is interesse voor hem vanuit de Premier League maar de verdediger wil voor zijn kans gaan in Amsterdam. Hier maakt het Algemeen Dagblad melding van.
De mandekker heeft een desastreus seizoen achter de rug. Fulham heeft nu een bod van zeventien miljoen euro neergelegd bij Ajax, dat de aanbieding in beraad heeft. Bassey heeft nu zelf echter geen oren naar een vertrek, zo klinkt het. De linkspoot wil Ajax alleen verlaten als hij te horen krijgt dat hij overbodig is, wat nog niet gebeurde, of als een veel grotere club zich meldt in Amsterdam.
De international is er namelijk van overtuigd dat hij een basisplaats kan veroveren bij Ajax en nog kan slagen bij de club. Het is dus nog niet duidelijk wat het standpunt van Ajax is, met het oog op een eventuele verkoop van Bassey. Vorig seizoen werd hij nog voor minimaal 23 miljoen euro overgenomen van Rangers FC.
<