
De achttienjarige middenvelder Silvano Vos is blij met zijn nieuwe contract bij Ajax. Hij zette zijn krabbel onder een contract voor vijf seizoenen.
“Ik heb een goed gevoel bij Ajax. Ik zit hier al elf jaar, het is echt mijn cluppie”, vertelt hij aan de officiële kanalen. “Ik moet nu bij het eerste mijn kansen pakken.” Vos heeft zich het afgelopen seizoen goed ontwikkeld en zijn debuut voor Ajax 1 gemaakt. Zijn gedrag was een jaar geleden nog wel eens een probleem. “Ik werk nu meer op de training, ik kon er nog wel eens met de pet naar gooien. Dat gaat nu de goede kant op.”
Voor komend seizoen heeft hij een duidelijk doel voor ogen. “Ik wil eerst de trainer overtuigen en zo snel mogelijk in de basis staan”, laat hij weten. “Daar moet ik voor werken. Dat is het belangrijkste. “
<