
Karim Rekik zet zijn loopbaan voort bij Al-Jazira uit de Verenigde Arabische Emiraten. Bij die club staat sinds kort Frank de Boer aan het roer als hoofdtrainer. De 28-jarige mandekker zou inmiddels al een succesvolle medische keuring achter de rug hebben.
Dit weet het Algemeen Dagblad te melden. Het leek er tot voor kort op dat Rekik aan de slag zou bij Al-Ettifaq, de club uit Saudi-Arabië die sinds kort wordt getraind door Steven Gerrard. De keuze van Rekik is echter gevallen op Al-Jazira, waar hij spoedig zijn handtekening gaat zetten onder een contract voor twee seizoenen.
Al-Jazira neemt Rekik over van Sevilla, dat hem nog voor twee jaar onder contract had staan. De viervoudig Oranje-international speelde sinds 2020 voor de Spaanse club. Daarvoor kwam hij uit voor onder meer PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC.
<