
In de ogen van Jan Everse is Feyenoord de grote favoriet voor de landstitel. Ook al verloren de Rotterdammers onlangs in eigen huis van PSV in de strijd om de Johan Cruijff Schaal.
In het programma FC Rijnmond zegt hij er het volgende over: “Vorig seizoen won PSV de Cruijff Schaal ook en was het allemaal hosanna en zie hoe ze geëindigd zijn. Dit zegt mij allemaal niet zoveel. Het moet elk jaar beter worden. En daar ben ik wel benieuwd naar, gaat Feyenoord die volgende stappen kunnen zetten in dit seizoen?”
Een domper is wel dat Lutsharel Geertruida voor zo’n 32,5 miljoen euro naar RB Leipzig lijkt te vertrekken. Harry van der Laan: “Veel Feyenoorders en supporters vinden die transfersom te laag. Ook als je vergelijkt met wat Ajax soms krijgt. Maar dat ga je merken als spelers het nu ook in de Champions League laten zien.”
Everse haakt in: “Vergeet ook niet dat Jurriën Timber naar Arsenal gaat. Daar betalen ze nu eenmaal hogere transferbedragen dan in Duitsland het geval is. Dat speelt ook mee. Ik begrijp niet dat er geen Engelse club voor Geertruida komt. Ik zou liever zien dat Feyenoord daar op wacht.”
<