
Louis van Gaal is de ideale man om Ajax weer uit het slop te trekken. Dit is de mening van analist Aad de Mos. Hij is er zelfs van overtuigt dat hij zal openstaan voor een dergelijke functie in Amsterdam.
“Dit is een verschrikking voor die club”, ziet ook De Mos over de leiding van Ajax tegenover Radio 538. “Er moet iemand komen die boven alle partijen staat. Louis van Gaal lijkt me goed. Als hij een jonge trainer zelf mag kiezen die hij steunt. Louis is wel een dusdanige Ajacied, dat ik denk dat hij dat wel wil. Thuis zitten vindt hij ook niks. Bel Louis maar en ga ernaartoe.”
De Mos heeft in ieder geval wel veel vertrouwen in PSV. Die spelen vanavond hun eerste duel van deze Champions League-campagne. “Arsenal uit is altijd moeilijk natuurlijk, maar PSV is in goede doen. Ze zijn in goede doen en ik denk dat ze vanavond gaan verrassen. Dit voetbal ligt PSV wel. Ik bereid me voor op een heerlijke wedstrijd en ik zie PSV niet verliezen in Londen. Op het middenveld ga je daar een goede partij spelen en ik heb er heel veel vertrouwen in. Arsenal zal met open mond staan kijken.”
<