
Sportjournalist Valentijn Driessen en clubwatcher Mike Verweij verwachten dat Sven Mislintat snel zal vertrekken bij Ajax. Dit laten ze weten in de podcast ‘Kick-Off’ van De Telegraaf.
De technisch directeur van Ajax speelde mogelijk een dubieuze rol in de transfer van Borna Sosa. “Als die Arthur Beck (zaakwaarnemer red.) niets te verbergen heeft, dan hoeft hij niet te zeggen dat Sosa uit de koker van Steijn kwam. Dat is gewoon niet waar”, weet Verweij. “Daarom denk ik dat er voor Mislintat nu niks meer te redden valt. De discussie gaat nu over de rol van dat bedrijf en de rol van die zaakwaarnemer.”
Opvallend genoeg mag de Duitser gewoon doorwerken terwijl er een onderzoek gaande is naar hem. “Bij Ajax is blijkbaar toch de angst om Mislintat te schorsen, omdat Jan van Halst en Maurits Hendriks aan zijn zijde hebben meegelopen”, besluit Verweij.
<