
Ajax is in onderhandeling met de advocaat van de ontslagen trainer Maurice Steijn over de financiƫle afhandeling van zijn contract. Hier maakt sportjournalist Valentijn Driessen melding van in een podcast van De Telegraaf.
“Als je opstapt, dan kun je nog wel afspraken maken. Het is in de voetballerij niet vaak zo dat ze zeggen: daar is het gat van de deur. Als je zelf opstapt, krijg je misschien de rest van het seizoen uitbetaald. Forceer je een breuk, dan doet de club het en dan kun je natuurlijk meer vragen. Dan kun je bijvoorbeeld twee seizoenen meekrijgen”, stelt Driessen.
Verweij vervolt Driessen en vertelt dat er nu onderhandelingen lopen tussen Ajax en de advocaat van Steijn. “De advocaat van Steijn is nog bezig om de afkoopsom te regelen. Volgens mij zijn Ajax en de advocaat van Steijn wel in heel goed overleg, dus dat komt wel goed. Hij zal denk ik niet de complete drie jaar meekrijgen, maar laat het twee jaar zijn. Dat is toch een hoop geld”, concludeert de journalist.
<