
PSV wil Jurgen Dirkx terughalen naar het oude nest. Hier maakt het Eindhovens Dagblad melding van. Afgelopen seizoen vertrok hij naar het Belgische Royal Antwerp en was er het nodige gesteggel over zijn afkoopsom.
Hij zou nu in beeld zijn voor het trainersschap bij PSV Onder 17. “Goede jeugdtrainers zijn schaars en Dirkx zelf wil graag weer voor PSV werken. Hij heeft om hem moverende redenen de keuze gemaakt om zijn loopbaan tijdelijk niet op het hoogste niveau voort te zetten”, schrijft Rik Elfrink.
Vorig jaar vertrok Dirkx bij PSV om assistent-trainer te worden van Mark van Bommel bij Royal Antwerp. Aan het einde van het vorige seizoen vertrok hij ook weer uit Antwerpen. Eerder was hij bij PSV ook al assistent-trainer onder Van Bommel.
<