
Met zijn goede spel bij RB Leipzig heeft Xavi Simons zich in de belangstelling gespeeld van de Duitse grootmacht Bayern Munchen. Hier maken verschillende buitenlandse media melding van.
Hij is dit seizoen al actief in de Duitse Bundesliga. Zijn eigenlijke werkgever Paris Saint-Germain heeft hem voor één jaar uitgeleend aan RB Leipzig. Met zes doelpunten en acht assists in zestien officiële wedstrijden maakt de aanvallende middenvelder annex vleugelaanvaller nu al een verpletterende indruk.
Normaal gesproken keert Simons na dit seizoen weer terug naar PSG. Er is ook sprake van een tweede jaar in Leipzig, maar inmiddels heeft hij ook de aandacht van Bayern München gewekt. Der Rekordmeister zou zijn ontwikkeling met grote interesse in de gaten houden.
PSG ziet in hem een potentiële opvolger van Kylian Mbappé. Dat zou de Ligue 1-club kunnen bewegen om ‘nee’ te zeggen, maar een megabod kan daar mogelijk verandering in brengen. Zijn huidige marktwaarde bedraagt al zeventig miljoen euro en dat lijkt gezien zijn huidige vorm alleen maar toe te nemen.
<