PSV wist gisteren in de Champions League met 2-3 te winnen van Sevilla. Een mooie prestatie van de Eindhovenaren aangezien ze van een 2-0 achterstand terugkwamen. Lucas Ocampos pakte na rust een rode kaart en dit zorgde voor de ommekeer.
Recordinternational Wesley Sneijder was na afloop bij RTL 7 absoluut niet te spreken over de oliedomme actie van de Argentijnse buitenspeler. Ocampos stond een tijdje bij Ajax onder contract, maar keerde al snel terug bij Sevilla. Dat is maar goed ook, meent Sneijder: “Ze mogen vanuit Eindhoven een bloemetje sturen naar Ajax. Ze hebben Ocampos namelijk heel snel weer terug laten gaan naar Sevilla.”
Ook in het vervolg van zijn verhaal kan de oud-middenvelder de overtreding van de vleugelaanvaller amper geloven. “Het is toch verschrikkelijk?”, vraagt de Champions League-winnaar van 2010 zich hardop af. “Dan speel je zo’n wedstrijd, waarin de belangen zo groot zijn, en dan krijg je eerst al geel na een wegwerpgebaar. En vervolgens maak je zo’n blinde tackle aan de zijlijn. Hij moet zich kapot schamen nu”, besluit Sneijder.
<