Voormalig topvoetballer Willem van Hanegem werd niet vrolijk van de wedstrijd gisteren tussen Feyenoord en Volendam. De Rotterdammers wisten in de blessuretijd nog met 3-1 te winnen, maar overtuigend was het allemaal niet te noemen.
“Dan zit ik even te kijken en dan denk ik: dat wordt niks hier. Dit wordt weer helemaal hopeloos”, opent Van Hanegem in de podcast Willem & Wessel, van het Algemeen Dagblad. “Bij de 1-1 ben ik naar bed gegaan.” De Kromme haalt verder uit naar het spel van Volendam in De Kuip. “Die gasten die zo verschrikkelijk negatief voetballen, dat is schandalig.” Uiteindelijk was het Igor Paixão die de 3-1 maakte. “Die derde goal dat is wel aardig om te zien, maar je had daarvoor al zo verschrikkelijk veel domme dingen gezien van hem..”
Waarom heeft Feyenoord het plots toch zo moeilijk? “Ik denk dat we vier spelers hebben, die van 20 meter op de goal kunnen schieten. Ik zie in een heleboel wedstrijden niemand op de goal schieten. Wat willen ze nou? Allemaal pielepielepielen.” Ook spits Santiago Giménez schiet niet meer met scherp. “Misschien doet-ie het expres, omdat ie hier niet weg wil?”
<