Goed nieuws voor Feyenoord en David Hancko. De Slowaakse mandekker heeft namelijk zijn handtekening gezet onder een nieuw contract bij de Rotterdammers. Hij staat nu tot medio 2028 op de loonlijst.
In de zomer van 2022 kwam de 25-jarige speler nog voor een paar miljoen euro over van Sparta Praag. “Ik ben er elke keer weer trots op dat ik het shirt van Feyenoord draag en in een kolkende Kuip mag spelen voor een uitzinnig publiek, dus langer bijtekenen was een makkelijke beslissing”, reageert Hancko op het persmoment.
“Mijn eerste jaar bij Feyenoord was met het landskampioenschap al heel bijzonder, ik ben hier op mijn plek in Rotterdam en ik kijk uit naar wat de toekomst brengt. Ik ben ervan overtuigd dat er nog genoeg moois in het verschiet ligt. Daar wil ik natuurlijk onderdeel van uit blijven maken.”
<