
PSV trad gisteren in de Champions League tegen Arsenal aan met een aangepaste opstelling. Analist Marco van Basten was het voorafgaand aan het duel niet eens met trainer Peter Bosz.
“Ik ben bang dat ze op deze manier een deukje oplopen”, zegt de oud-topspits en analist bij Ziggo Sport. “Er zijn vijf of zes basisspelers niet bij. Dat vind ik jammer, want ik had ze graag willen zien op dit niveau, tegen een goede ploeg.”
“Het is gek, want deze wedstrijden zijn belangrijk voor het leerproces. Ik zou nooit zoveel mensen wisselen. Het is ook zonde. Voor het imago van PSV in Europa is het ook slecht. PSV wil toch aanzien kweken, goed spelen tegen een grote club? Dan kun je niet de helft van je elftal passeren”, aldus Van Basten.
<