
Feyenoord is voornemens om zich deze winter te gaan versterken op twee posities. Ze zoeken namelijk naar een multifunctionele rechtsbuiten en een verdediger. Hier maakt het fanmedium 1908 melding van.
Allereerst ligt de prioriteit dus bij de komst van een nieuwe aanvaller. Volgens het doorgaans betrouwbare medium gaat de voorkeur uit naar een speler die ook in de spits uit de voeten kan. Feyenoord zou qua versterking een multifunctionele, onvoorspelbare buitenspeler willen die creatief is, goed is in één-op-één situaties, een dribbel in huis heeft, balvast is en goed meeverdedigt, zo klinkt het. Een type Jovan Mijatovic, die al meermaals aan de Rotterdammers is gelinkt, is daar een goed voorbeeld van.
Ook in de laatste linie hoopt Feyenoord een aankoop te kunnen doen. Dat heeft alles te maken met de kwakkelende Gernot Trauner en Bart Nieuwkoop, waardoor de spoeling soms zeer dun is gebleken. De voorkeur gaat volgens 1908 uit naar een rechterverdediger. Dat kan een rechtsback worden, maar het liefst kijkt men naar een multifunctionele verdediger die ook rechts in het centrum kan. Dat kan tegelijkertijd ook een vervanger zijn van Lutsharel Geertruida, die over anderhalf jaar uit zijn contract loopt in Rotterdam.
<