PSV-flitser Hirving Lozano zou zomaar een bliksemtransfer kunnen gaan maken. Volgens het Mexicaanse El Futbolero aast het Franse Olympique Marseille namelijk op hem.
Trainer Gennaro Gattusso wil zijn selectie deze winter graag versterken met minimaal twee nieuwe spelers. De PSV-aanvaller zou één van de twee vacatures moeten invullen in het Stade Vélodrome. Op dit moment ligt er nog geen officiële aanbieding op tafel bij PSV. Een deal met de Eindhovense club lijkt ook nog ver weg. De Eindhovense club is immers nog op drie fronten actief en zal daarom niet staan te springen om de Mexicaan halverwege het seizoen te laten gaan.
PSV zal in het geval van een transfer een riante transfersom eisen. Het is zeer de vraag of Marseille daaraan kan en wil voldoen. Eerder dit seizoen werd de aanvaller, die in de zomer terugkeerde van een avontuur bij Napoli, al gelinkt aan de Amerikaanse MLS.
<