
Tijdens het seizoen 2021/2022 schatte de scouting vanĀ Manchester United de waarde in van Antony op 28 miljoen euro. Uiteindelijk namen ze hem over van Ajax maar wel voor de absolute hoofdprijs van maar liefst 100 miljoen euro. Hier maakt het Engelse medium ‘The Athletic’ melding van.
Zondag werd ook bekendgemaakt dat Sir Jim Ratcliffe vijfentwintig procent van de aandelen van Manchester United in handen heeft gekregen. Er zou een bedrag van 1,49 miljard euro mee gemoeid zijn. Ratcliffe wordt op Old Trafford verantwoordelijk voor het sportieve beleid. De 71-jarige Engelsman hoopt een eind te maken aan het zoekende beleid van The Red Devils.
The Athletic nam de transfer van Antony als voorbeeld van het falende beleid bij de Premier League-club. Oud-trainer Ole Gunnar Solskjaer werd in het seizoen 2021/22 ingelicht over de sterke ontwikkeling die de Braziliaan doormaakte bij Ajax. De Noorse oefenmeester, die in november 2021 werd ontslagen bij Manchester United, werd verteld dat de kwaliteiten van Antony zo’n 28 miljoen euro moesten vertegenwoordigen.
<