Andre Ramalho heeft vandaag in een oefenwedstrijd van PSV tegen Hamburger SV een rode kaart gekregen. En dat feit komt de Braziliaanse mandekker op veel kritiek te staan op de sociale media.
Hij kreeg na een half uur spelen een directe rode kaart en een penalty tegen omdat hij zijn directe tegenstander naar de grond duwde, toen die één-op-één ging met doelman Walter Benítez. Uit de pingel kwam de 1-2, vlak voor rust scoorde een tienkoppig PSV nog wel een gelijkmaker. In de rust werd besloten dat PSV er weer een elfde speler bij mocht zetten (maar niet Ramalho), maar daar stak de Spaanse scheidsrechtersbond vervolgens een stokje voor; zij belden in en eisten dat PSV met tien man verder ging. Daarom werd uiteindelijk maar een compleet nieuwe wedstrijd ingezet, met dus weer een 0-0 tussenstand. Kijk hieronder naar een aantal reacties via het medium X…..
Haal aub een nieuwe RCV, rood pakken in een friendly, dit kan toch niet @PSV #hsvpsv
— Twan (@PSVTwan) January 7, 2024
PSV weer op achterstand en met tien man na rood Ramalho, volg het oefenduel met HSV hier live met commentaar van Evert ten Napel en @RikElfrink https://t.co/ePnzR6kahs pic.twitter.com/U0m0myqprd
— AD.nl/sportwereld (@ADSportwereld) January 7, 2024
PSV is beter met 10 man dan met 11 met Ramalho
— 🔴⚪️ (@roadmanballer) January 7, 2024
Ramalho weer eens oerdom bezig. Die snapt er werkelijk geen klote van #psvhsv Wel apart om rood te geven.
— Roger vd Kimmenade (@rvdkimmenade) January 7, 2024
<Zo slecht gepositioneerd van #Ramalho
Het is toch veruit de zwakste schakel !
Zo makkelijk hoe spitsen bij hem weglopen en dan ook niet de snelheid hebben om te herstellen !#HSVPSV #PSV— Tom (@TommyD085) January 7, 2024