
Ole Tobiasen staat open voor een functie bij Ajax. Dit heeft de Deense voetbaltrainer aangegeven tegenover het fanmedium ‘Ajax Showtime’. Hij is sinds de zomer clubloos en hoopt snel weer een nieuwe uitdaging te vinden.
Tot de zomer stond Tobiasen onder contract bij SC Heerenveen, waar hij ook nog een periode interim-trainer is geweest. Uiteindelijk werd na afloop van het vorige seizoen zijn contract bij de Friezen niet verlengd, waardoor de Deen zonder club kwam te zitten. Kansen heeft de oud-Ajacied inmiddels al wel gehad om aan de slag te gaan, want er was sinds de zomer interesse uit onder meer Noorwegen en Libanon. Tobiasen is niet op de interesse ingegaan, zo geeft hij aan in gesprek met Ajax Showtime.
De 48-jarige oefenmeester hoopt in Nederland een mooie club te vinden: “Het zou het mooiste zijn als er een Eredivisieclub komt. Komt er iets leuks uit de Keuken Kampioen Divisie, het buitenland, of misschien een functie als jeugdtrainer, dan ga ik er wel naar kijken”, aldus Tobiasen, die ook open staat voor allerlei verschillende functies bij zijn voormalig werkgever Ajax: “Als Ajax voor een bepaalde functie aanklopt, dan ga ik daar zeker naar luisteren,” Ook een jeugdelftal behoort voor de Deen tot de opties: “Het hangt er vanaf welke leeftijdsgroep het is. Ik zou er wel over na gaan denken”, zegt hij.
<