
Het is nog niet zeker of Noa Lang aanstaande zaterdag kan spelen voor PSV in de topper tegen Ajax. Het lijkt er namelijk op dat de vleugelflitser een nieuwe blessure heeft opgelopen.
Hij werd zaterdag tegen Almere City FC (2-0 zege) gewisseld door trainer Peter Bosz. Op het eerste oog leek er sprake van kramp, maar schrijft het Eindhovens Dagblad: “Of dat ook daadwerkelijk zo is, is nog geenszins zeker. Er is vrees dat de blessure van Lang ernstiger is, maar het is afwachten of die vrees waarheid wordt.”
Bosz hoopt in Amsterdam weer een beroep te kunnen doen op Lang. Het ED weet: “Zijn 25-jarige steraanvaller ondergaat maandag een medisch onderzoek en daaruit moet blijken wat er precies aan scheelt. Een nieuwe hamstringkwetsuur zou wel heel slecht uitkomen, want dan zou hij er dit seizoen voor de vierde keer uitliggen.”
<