
Sportjournalist Sjoerd Mossou is positief verrast over Feyenoord-mandekker Thomas Beelen. Hij speelde gisteren met Feyenoord tegen AS Roma en hield zich goed staande tegen spits Romelu Lukaku.
In een analyse in het Algemeen Dagblad zegt hij er het volgende over: “Het was af en toe bijna indrukwekkend wat zo’n jongen liet zien, simpelweg met zijn verdedigende kwaliteiten”, aldus Mossou, die denkt dat de mandekker uit Harderwijk op korte termijn een vaste basisspeler kan gaan worden bij Feyenoord.
De Rotterdammers hebben uitstekende zaken gedaan met de aankoop van Beelen, zo stelt Mossou. “De kans is natuurlijk groot dat Geertruida weggaat in de zomer, dus dan is het top dat je zo’n jongen in huis hebt.”
“Voor 3 miljoen euro is dat natuurlijk een koopje. Leg dat even naast Sutalo van Ajax en dan is Beelen een betere deal. Dat is natuurlijk een inkoppertje.” Ajax nam Josip Sutalo afgelopen zomer voor liefst 20,5 miljoen euro over van Dinamo Zagreb, terwijl Feyenoord slechts 2,7 miljoen euro neertelde voor Beelen bij PEC Zwolle.
<