
Analist Rafael van der Vaart vindt het ‘schandalig’ dat Sergino Dest momenteel in het shirt speelt van PSV en niet in dat van Ajax. In zijn optiek hadden de Amsterdammers veel slagvaardiger te werk moeten gaan.
Bij Rondo zijn presentator Wietse van der Goot en tafelgast Khalid Boulahrouz het met elkaar eens: het aantrekken van Dest is een ‘voltreffer’ geweest voor PSV. “Ajax heeft echt liggen slapen”, merkt laatstgenoemde op. Die mening deelt Van der Vaart.
“Als je hem ziet spelen, dan is het toch een schande dat hij bij PSV speelt?” Dat is echt ongelooflijk”, foetert de oud-prof. “Hij en Noa Lang hadden liever bij Ajax gespeeld. Ze wilden allebei terug. Maar als jij die spelers niet een beetje kietelt, gebeuren dit soort dingen.” Van der Goot countert: “PSV is toch ook een club gebleven waar dit soort spelers prima tot wasdom komen?” Daar is Van der Vaart het mee eens. “Maar ik kijk even naar Ajax als club. Dat is toch gek?”
<