
Hirving Lozano keerde deze zomer na vier seizoenen Napoli terug bij PSV. In Italie kijkt hij terug op een zeer succesvolle tijd en hoopt dit natuurlijk in Eindhoven te kunnen voorzetten. Ook heeft hij lovende woorden over voor zijn landgenoot Santiago Gimenez.
“Ik ben heel blij dat hij het goed doet, het is een goede jongen”, vertelt Lozano aan Record. “Dat zei ik ook al na de wedstrijd in het bekertoernooi. Hij pakt de dingen rustig op, en gaat stap voor stap verder.”
“Hij doet het heel goed”, gaat de vleugelaanvaller van PSV verder. “Het is belangrijk voor het Mexicaanse voetbal dat Santi laat zien dat het mogelijk is. Dat we de capaciteit hebben om cruciale dingen te doen in Europa”, aldus Lozano.
<