Afgelopen weekend pakte Steven Bergwijn uit met een hattrick tegen Almere City en ook gisteren tegen Vitesse maakte de Ajax-aanvaller een goede indruk. Hij lijkt zich hiermee dan ook goed in de kijker te spelen van bondscoach Ronald Koeman.
Verslaggever Jeroen Stekelenburg zegt er het volgende over: “Ik was in het stadion in Arnhem bij Vitesse – Ajax en het eerste uur leek wel een sollicitatie van Steven Bergwijn. Die was zeer actief, zowel verdedigend als aanvallend. Die had echt zijn zinnen gezet op het maken van een goede beurt”, vertelt Stekelenburg bij Studio Voetbal.
De verslaggever dicht Bergwijn sowieso goede kansen toe om met Oranje naar het EK te gaan. “Ik denk dat alle aanvallers die in de voorselectie zitten uiteindelijk meegaan naar het EK”, voorspelt hij. “Op eindtoernooien zie je dat aanvallers altijd wel ergens gebruikt worden.” Koeman nam dertig spelers op in zijn voorselectie. Daarvan moeten er dus nog vier afvallen.
<