
Afgelopen week werd Francesco Farioli door Ajax gepresenteerd als nieuwe hoofdtrainer. Hij komt over van het Franse Nice en en werd direct gepresenteerd aan de media. Alleen is niet iedereen even enthousiast over zijn binnenkomst.
“Dat hij pas 35 jaar is, interesseert mij helemaal niets.” De Kromme van mening dat leeftijd geen verschil maakt: “Ook dan kun je een prima trainer zijn. Of hij dat ook is, gaan we zien. Maar dat de mensen nu al de polonaise inzetten omdat hij bij zijn vorige clubs vaak in het stadion bleef slapen, daar moet ik vooral om lachen. Zo van: kijk mij eens hard werken.”
“Ja, hij wil opbouwen in zijn eigen strafschopgebied”, gaat Van Hanegem verder. “En hij heeft een idee. Dat is prima, maar juich pas als dat ook echt te zien is. En maar Cruijff en Van Gaal blijven noemen in interviews, dat doet het ook altijd goed. Laat Farioli nu maar gewoon laten zien hoe hij Ajax aan het voetballen krijgt.”
<