
Voormalig voetballer en huidig analist Harry van der Laan schuift regelmatig aan in het programma FC Rijnmond. Hij praat er dan regelmatig over Feyenoord, en is er niet echt gerust op dat ze de zaken snel op orde hebben.
Harry van der Laan ziet grote problemen opdoemen bij Feyenoord. “Er zijn een paar cruciale dingen. Er moet een spits bijkomen. Je hebt ook nog je buitenspelers, want wat gebeurt er met Minteh? Je hebt een hoofdtrainer en een assistent. Die gaat ook weg, een goede assistent begreep ik. Dat is echt wel een dingetje aan het worden. En ik hoor geen namen!”, vertelt de trainer.
Ook is nog niet bekend wanneer de seizoensvoorbereiding van start gaat. Dennis Kranenburg hierover: “Het is nog niet bekend en zal in samenspraak gaan met de nieuwe trainer. Wanneer wil hij beginnen, welke dag.”
<