
Cody Gakpo heeft van de bondscoach Ronald Koeman te horen gekregen dat hij zich moet gaan richten op de linksbuitenpositie. En dit kan de nodige gevolgen hebben voor Steven Bergwijn, die ook op die positie speelt.
“Ik maak me daar hier geen zorgen over. Voor zo ver ik weet richt ik me hier op de linksbuiten-positie”, vertelt Gakpo in gesprek met Ziggo Sport over de plek waar hij komend EK wil spelen. De huidig Liverpool-speler sprak hier ook over met bondscoach Ronald Koeman. “Ik heb hem daar een paar maanden geleden kort over gesproken, over de linksbuiten-positie. Verder heb ik geen enkele andere positie gehoord. De boodschap op dat moment was dat ik fit moest blijven, dat is gelukt.”
Toch is er nog hoop voor Bergwijn aangezien Gakpo multi-inzetbaar is. De geboren Eindhovenaar erkent echter dat het wisselen tussen posities niet altijd makkelijk is geweest. “Dat is wel lastig, maar uiteindelijk maakt het je ook een betere speler denk ik. Dat is met fases heel lastig geweest. Je keer op keer aanpassen. Ik heb altijd mijn best gedaan en het zo goed mogelijk proberen in te vullen. Soms ging dat heel goed en soms ging het niet zo goed.”
<