
Christian Eriksen wordt de laatste tijd hardnekkig gelinkt aan een terugkeer naar Ajax. Hij heeft bij Manchester United nog een contract tot 2025 maar zou dus in de belangstelling staan van de Amsterdammers.
Volgens Mike Verweij is de interesse ‘nog niet concreet’. Als het aan Valentijn Driessen ligt, keert Eriksen niet terug bij Ajax. “Manchester United had 120.000 blessures en hij zat voornamelijk op de bank”, merkt hij op in de podcast Kick-off van De Telegraaf.
“Bij de nummer acht van de Premier League komt hij niet aan de bak, dus wat heb je dan nog te zoeken in Nederland? Je wilt doorgroeien en dan moet je niet meer in de categorie Eriksen zitten. Hij was een hele goede speler, maar dat is geweest”, zo luidt het oordeel van Driessen.
<