
Bayern Munchen wil deze zomer doorpakken voor Xavi Simons. Hier maakt de journalist Florian Plettenberg van Sky Sport Deutschland melding van.
Plettenberg meldt vrijdagavond dat er ‘concrete onderhandelingen’ gaande zijn. Bayern München doet er na een verloren seizoen alles aan om de 21-jarige Nederlander binnen te halen. Naar verluidt zet de Bundesliga-gigant in op een huurconstructie met een verplichte optie tot koop van zeker zestig à zeventig miljoen euro.
Bayern München heeft er vertrouwen in dat Simons volgend seizoen in de Allianz Arena speelt. Dat is echter geen uitgemaakte zaak. Niet alleen moet men Paris Saint-Germain overtuigen, maar ook RB Leipzig en PSV hebben een rol in dit verhaal. Zo komt de Eindhovense club in aanmerking voor een financiële bonus bij doorverkoop.
Simons speelde afgelopen seizoen op huurbasis voor RB Leipzig. Deze club heeft een langer verblijf van de middenvelder annex aanvaller allerminst uit het hoofd gezet.
<