
Ajax heeft teveel spelers in de selectie die op de nummer zes positie kunnen spelen. Volgens Voetbal International mogen er deze zomer dan ook twee spelers uitkijken naar een nieuwe club.
Met Silvano Vos, Branco van den Boomen, Sivert Mannsverk, Benjamin Tahirovic en Kian Fitz-Jim heeft Ajax voor die positie te veel opties. Vos lijkt zeker van een langer verblijf, want Francesco Farioli is onder de indruk van diens kwaliteiten. Van den Boomen twijfelt ook zelf. Zo’n seizoen als afgelopen seizoen wil hij niet, maar het is nog onduidelijk wat Farioli van hem vindt.
Bij Mannsverk en met name Tahirovic is het afwachten welke clubs er aankloppen in de Johan Cruijff Arena. Voor Fitz-Jim lijkt het sowieso einde verhaal bij Ajax. Hij lijkt zijn conclusies inmiddels ook al getrokken te hebben. Wel zou Ajax ook bezig zijn om Pablo Rosario als nieuwe nummer zes naar Amsterdam te halen. Hij kan echter op meer posities uit de voeten.
<